یزد
صفحه اصلي
آخرين ويرايش صفحه
اخبار مهم
اخبار ویژه
اعلام تشکر،پیشنهاد،انتقاد
البوم تصاویر
امكانات صفحه
بازديدها
پذیرش اینترنتی نسخ
جستجو
خبر تک خطی
خدمات اینترنتی بیمه شدگان
خدمات اینترنتی داخلی
خدمات اینترنتی موسسات بیمه گزار
خدمات اینترنتی موسسات طرف قرارداد
زمان عقربه اي
سایتهای ویژه
متون عمومي
مقام معظم رهبری
مناسبت ها
منو
منو
منوی کارتابل
ورود كاربران
ورود كاربران

1396/8/3 چهارشنبه رایزنی های استانی در دیدار با معاون سیاسی و امنیتی استان یزد جهت اجرای طرح بیمه سلامت ایرانیان مدیرکل بیمه سلامت استان یزد با معاون سیاسی و امنیتی استان یزد دیدار کرد.

در راستای بند الف تبصره 17 قانون بودجه در سال 96 و آغاز طرح بیمه سلامت ایرانیان و تغییر خدمات صندوق بیمه سلامت همگانی، دکتر دریجانی مدیرکل بیمه سلامت استان یزد با دکتر طالبی معاون سیاسی و امنیتی استان دیدار و گفت گو کرد.

مدیرکل بیمه سلامت استان یزد در این دیدار خدماتی که قرار است با اجرای صندوق بیمه ایرانیان ارائه شود تشریح و نحوه بیمه نمودن افراد را به صورت مبسوط بیان نمود.

دکتر طالبی معاون استاندار یزد با تایید اقدامات بیمه سلامت ایران برای رفع دغدغه های مردم در حوزه درمان و تشکر از خدمات ارائه شده، ارائه اطلاعات مناسب و آگاه سازی مردم از اجرای طرح بیمه ایرانیان را مورد تاکید فروان قرار داد .

 

در این دیدار مدیرکل بیمه سلامت استان از حوزه معاونت سیاسی و امنیتی درخواست کرد تا در حوزه اطلاع رسانی از این برنامه حمایت نمایند و افزود : با تغییر خدمات در بیمه سلامت همگانی بیمه شدگان این صندوق می توانند داروهای خود را از طریق داروخانه ها با مهمور به مهر پزشکان که در بخش دولتی ارائه خدمت می کنند، دریافت نمایند و داروهای آنها در تعهد بیمه می باشد.
 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر
نسخه قابل چاپ