یزد
صفحه اصلي
آخرين ويرايش صفحه
اخبار مهم
اخبار ویژه
اعلام تشکر،پیشنهاد،انتقاد
البوم تصاویر
امكانات صفحه
بازديدها
پذیرش اینترنتی نسخ
جستجو
خبر تک خطی
خدمات اینترنتی بیمه شدگان
خدمات اینترنتی داخلی
خدمات اینترنتی موسسات بیمه گزار
خدمات اینترنتی موسسات طرف قرارداد
زمان عقربه اي
سایتهای ویژه
متون عمومي
مقام معظم رهبری
مناسبت ها
منو
منو
منوی کارتابل
ورود كاربران
ورود كاربران
1396/4/21 چهارشنبه مدیرکل بیمه سلامت استان یزد تعامل و همکاری بیمه سلامت با دانشگاه علوم پزشکی عامل موفقیت طرح تحول سلامت در استان یزد است مدیرکل بیمه سلامت استان یزد در جلسه تجلیل از پرسنل فناآوری اطلاعات و آمار بیمارستان شهید صدوقی یزد، اجرای موفق طرح تحول سلامت را همکاری و تعامل مناسب دانشگاه علوم پزشکی با بیمه سلامت عنوان کرد .

دکتر دریجانی در ادامه این نشست از اقدامات پرسنل واحد فناآوری اطلاعات بیمارستان شهید صدوقی به جهت همکاری مناسب در  جمع آوری  آمار و اطلاعات طرح تحول سلامت تشکر و قدردانی نمود.

مدیرکل بیمه سلامت استان یزد با اشاره به جایگاه بیمارستان شهید صدوقی یزد بعنوان بزرگترین مرکز درمانی در استان  افزود: سیستم HIS کمک بسیاری در ثبت اطلاعات اماری و مدارک پزشکی نموده که در تحقق اهداف سلامت استان نقش تاثیر گزاری دارد.

دکتر دریجانی در ادامه اظهار داشت واحد فناآوری اطلاعات و سیستم HIS نقش زیادی در پیشبرد اهداف سازمانی دارد

وی با تاکید بر تعامل و همکاری و ارتباط مناسب دانشگاه علوم پزشکی با بیمه سلامت گفت :ارتقا و فرایندهای کاری موثر ، در قالب تعامل بیشتر شکل خواهد گرفت.

در این نشست مدیرکل بیمه سلامت استان با اهداء لوح تقدیر به همراه هدیه از کارکنان فناآوری اطلاعات بیمارستان شهید صدوقی یزد تجلیل و قدر دانی کرد.
 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر
نسخه قابل چاپ