یزد
صفحه اصلي
آخرين ويرايش صفحه
اخبار مهم
اخبار ویژه
اعلام تشکر،پیشنهاد،انتقاد
البوم تصاویر
امكانات صفحه
بازديدها
پذیرش اینترنتی نسخ
جستجو
خبر تک خطی
خدمات اینترنتی بیمه شدگان
خدمات اینترنتی داخلی
خدمات اینترنتی موسسات بیمه گزار
خدمات اینترنتی موسسات طرف قرارداد
زمان عقربه اي
سایتهای ویژه
متون عمومي
مقام معظم رهبری
مناسبت ها
منو
منو
منوی کارتابل
ورود كاربران
ورود كاربران

1396/7/29 شنبه کارگاه آموزشی خدمات تیم سلامت و پزشک خانواده برگزار شد در راستای ایجاد تعامل بیشتر و توانمندسازی مراکز و موسسات درمانی حوزه پزشک خانواده کارگاه آموزشی خدمات تیم سلامت و پزشک خانواده در تفت برگزارشد.

دکتر دریجانی مدیرکل بیمه سلامت استان یزد  با تاکید بر ارتقاء جایگاه پزشک خانواده گفت با تعامل مناسب بین بیمه سلامت و دانشگاه علوم پزشکی شهید صدوقی یزد طرح پزشک خانواده در استان یزد با موفقیت اجرا شده است.

وی با اشاره به ارتقاء بیمه سلامت روستائیان و تشکیل یک اداره کل در سازمان بیمه سلامت ایران از متولیان شبکه بهداشت استان یزد درخواست کرد که اطلاعات درخواستی بیمه سلامت را در موعد مقرر ارسال کنند تا بیمه سلامت بتواند به موقع مطالبات را پرداخت نماید.

دکتر دریجانی در ادامه افزود: از این پس ادارات شهرستان بیمه سلامت استان متولی دریافت اطلاعات از شبکه های بهداشتی هستند.

دکتر اسلامی معاون اجرایی دانشگاه علوم پزشکی شهید صدوقی با اشاره به تعامل خوب و همکاری مناسب با بیمه سلامت استان هدف از برگزاری این جلسه را افزایش رضایتمندی مشترک بین دانشگاه علوم پزشکی شهید صدوقی و اداره کل بیمه سلامت استان یزد بیان کرد وگفت: از مدیریت بیمه سلامت جهت پرداخت مطالبات تشکر و قدردانی می نمائیم و مشکلات فرم های اماری را در اسرع وقت برطرف خواهیم کرد.

وی با اشاره به سامانه الکترونیکی دانشگاه وی قول مساعد داد شبکه بهداشت تا پانزدهم هر ماه اطلاعات ماه قبل را به بیمه سلامت ارائه دهند.

دکتر بمانی مسئول واحد روستائیان و پزشک خانواده بیمه سلامت استان یزد با ارائه موضوعات درخواستی سازمانی از حاضرین خواست جداول اماری ارسالی از بیمه سلامت را به موقع و به صورت کامل تکمیل نموده تا با ارسال به سازمان بیمه سلامت ایران مطالبات بخش بیمه روستائیان به سرعت پرداخت گردد.

دکتر بمانی در ادامه این نشست آموزشی با ارائه مطالب نحوه تکمیل فرایند اماری بیمه سلامت و موضوع توانمند سازی و در پایان با برگزاری جلسه پرسش و پاسخ کارگاه آموزشی خاتمه یافت.
 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر
نسخه قابل چاپ