یزد
صفحه اصلي
آخرين ويرايش صفحه
اخبار مهم
اخبار ویژه
اعلام تشکر،پیشنهاد،انتقاد
البوم تصاویر
امكانات صفحه
بازديدها
پذیرش اینترنتی نسخ
جستجو
خبر تک خطی
خدمات اینترنتی بیمه شدگان
خدمات اینترنتی داخلی
خدمات اینترنتی موسسات بیمه گزار
خدمات اینترنتی موسسات طرف قرارداد
زمان عقربه اي
سایتهای ویژه
متون عمومي
مقام معظم رهبری
مناسبت ها
منو
منو
منوی کارتابل
ورود كاربران
ورود كاربران1397/9/1 پنجشنبه برگزاری اردو فرهنگی ورزشی کارکنان بیمه سلامت استان یزد در راستای برنامه عملیاتی و تقویت روحیه کارکنان اردو فرهنگی و ورزشی ویژه کارکنان و خانواده معززشان برگزار گردید.

این اردو با توجه به تقارن ایام مبارک ماه ربیع الاول با هفته وحدت و هفته بسیج و به منظور گرامیداشت یاد و خاطره

رزمندگان و شهدای بسیج برپا گردید .

معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی  با گرامیداشت اعیاد بزرگ ماه ربیع الاول گفت: بسیج شجره طیبه است که با فرمان رهبر عظیم انقلاب اسلامی ایران حضرت امام خمینی (ره) تشکیل گردید و تا به امروز توانسته کشور را از خطرات زیادی حفظ نماید.

علیرضا واعظ با اشاره به نام پایگاه مقاومت اداره کل بیمه سلامت استان یزد افزود:شهید دکتر چمران از نادر ترین انسانها در دنیا بوده و توانسته با دانش ، شجاعت و دلاوری خود خدمات زیادی را به ملت ایران ارائه نماید و ما باید نام و یاد ایشان را در ارائه خدمت صادقانه به مراجعین زنده نگه داشته و همواره ایشان را در تمامی عرصه ها زندگی شخصی و کاری بعنوان الگو در نظر داشته باشیم تا در نهایت انشاءلله با عنایت خداوند، مانند ایشان عاقبت بخیر شویم.

 برگزاری مسابقه فرهنگی همراه با اهداءجوایزی به قید قرعه به 10نفر از شرکت کنندگان، از برنامه های فرهنگی این اردو خانوادگی بود.

در این روز شرکت کنندگان پس از برگزاری مسابقه دو و پیاده روی صبحگاهی با پذیرایی صبحانه به سلامت به محل کار و اداره کل بازگشتند.

 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر
نسخه قابل چاپ