یزد
صفحه اصلي
آخرين ويرايش صفحه
اخبار مهم
اخبار ویژه
اعلام تشکر،پیشنهاد،انتقاد
البوم تصاویر
امكانات صفحه
بازديدها
پذیرش اینترنتی نسخ
جستجو
خبر تک خطی
خدمات اینترنتی بیمه شدگان
خدمات اینترنتی داخلی
خدمات اینترنتی موسسات بیمه گزار
خدمات اینترنتی موسسات طرف قرارداد
زمان عقربه اي
سایتهای ویژه
متون عمومي
مقام معظم رهبری
مناسبت ها
منو
منو
منوی کارتابل
ورود كاربران
ورود كاربران1397/10/20 پنجشنبه برپایی اردوی ورزشی و فرهنگی کارکنان بیمه سلامت استان یزد به مناسبت روز پرستار به پاس گرامی‌داشت دلاوری‌های رزمندگان اسلام در عملیات کربلای 5 و به مناسبت میلاد با سعادت حضرت زینب کبری (س) اردوی فرهنگی و ورزشی با حضور حداکثری کارکنان برگزار گردید.

در این اردو علیرضا واعظ معاون توسعه مدیریت و منابع با تبریک میلاد خجسته بزرگ بانوی ایثار و فداکاری حضرت زینب کبری (س) روز پرستار را گرامی داشت و گفت: نام‌گذاری روز پرستار در سال‌گردولادت اسوه بانوان دوعالم نشان از اهمیت و جایگاه  معنوی و مسئولیت مهم فعالان عرصه  پرستاری در جامعه دارد و کسانی که افتخار پرستار بودن دارند باید قدر خودشان را بدانند و همه‌ی ما وظیفه داریم به نحوی شایسته آنها را تکریم نمائیم.

معاون توسعه مدیریت و منابع با اشاره به برنامه ریزی اداره کل در برپایی اردوهای فرهنگی و ورزشی افزود: هدف از برپایی این اردوها کاهش فشار کاری بر روی کارکنان و ایجاد نشاط  در بین آن‌ها ست تا اهداف سازمانی به بهترین شکل ممکن محقق گردد.

در این اردوی فرهنگی و ورزشی مسابقه قرآنی به همراه مسابقه طناب کشی برگزار و چهارده نفر از شرکت کنندگان هدیه دریافت کردند.
 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر
نسخه قابل چاپ