یزد
صفحه اصلي
آخرين ويرايش صفحه
اخبار مهم
اخبار ویژه
اعلام تشکر،پیشنهاد،انتقاد
البوم تصاویر
امكانات صفحه
بازديدها
پذیرش اینترنتی نسخ
جستجو
خبر تک خطی
خدمات اینترنتی بیمه شدگان
خدمات اینترنتی داخلی
خدمات اینترنتی موسسات بیمه گزار
خدمات اینترنتی موسسات طرف قرارداد
زمان عقربه اي
سایتهای ویژه
متون عمومي
مقام معظم رهبری
مناسبت ها
منو
منو
منوی کارتابل
ورود كاربران
ورود كاربران


1396/3/4 پنجشنبه به مناسبت سوم خرداد سالروز آزاد سازی خرمشهر اردوی خانوادگی، فرهنگی و ورزشی کارکنان برپا گردید به مناسبت گرامیداشت سالروز آزادسازی خرمشهر از دست دشمن بعثی اردوی خانوادگی ویژه کارکنان به میزبانی پایگاه مقاومت شهید دکتر چمران اداره کل برگزار گردید.

این اردو به منظور افزایش نشاط و شادابی کارکنان بیمه سلامت در بوستان ولایت برگزار گردید و مسابقه فرهنگی از مقاومت و شجاعت فرزندان این مرز و بوم در آزادسازی خرمشهر عزیز  در بین کارکنان برگزار شد و به قید قرعه به 10 نفر جوایزی اهداء گردید.

علیرضا واعظ معاون اداره کل که خود از ایثارگران 8سال دفاع مقدس است در جمع همکاران با اشاره به اهمیت همبستگی در حفظ منافع ملی وکشور گفت: از خود گذشتگی شهدا ، جانبازان و اسراء موجب ارامش و امنیت امروز ما در منطقه خاورمیانه شده است

وی در ادامه با گرامیداشت یاد و خاطره امام شهدا حضرت امام خمینی(ره) از حماسه فتح خرمشهر به عنوان بزرگترین پیروزی قرن ایران یاد کرد و افزود: ما مدیون خون پاک شهدا هستیم و باید قدردان دو نعمت امنیت و سلامتی که به واسطه این حماسه ها در اختیار ما قرار گرفته است، باشیم.

معاون اداره کل در خاتمه با تشکر از عوامل پشتیبانی در بر پای اردو، روز خوب و خوشی را برای کارکنان آرزو کرد و جوایز برندگان را به آنها اهداء نمود.

 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر
نسخه قابل چاپ