یزد
صفحه اصلي
آخرين ويرايش صفحه
اخبار مهم
اخبار ویژه
اعلام تشکر،پیشنهاد،انتقاد
البوم تصاویر
امكانات صفحه
بازديدها
پذیرش اینترنتی نسخ
جستجو
خبر تک خطی
خدمات اینترنتی بیمه شدگان
خدمات اینترنتی داخلی
خدمات اینترنتی موسسات بیمه گزار
خدمات اینترنتی موسسات طرف قرارداد
زمان عقربه اي
سایتهای ویژه
متون عمومي
مقام معظم رهبری
مناسبت ها
منو
منو
منوی کارتابل
ورود كاربران
ورود كاربران
1396/10/6 چهارشنبه مدیرکل بیمه سلامت استان یزد با کسری بودجه سازمان بیمه سلامت ایران در سال97، پرداختی ها این سازمان با تاخیربیش از یکسال مواجه خواهد شد مدیرکل بیمه سلامت استان با رئیس دانشگاه علوم پزشکی شهید صدوقی یزد در خصوص مشکلات بودجه و چالشهای بودجه ای در سال1397 دیدار کرد .

این جلسه هم اندیشی پیرامون مشکلات و چالشهای پیش رو در تخصیص بودجه سال 1397 سازمان بیمه سلامت ایران برگزار گردید.

دکتر دریجانی در این نشست با اشاره به مشکلات فعلی بودجه سازمان و تاخیر در پرداختی ها گفت: با کسری بودجه سازمان بیمه سلامت ایران در سال 97 ، با تاخیر بیش از یک سال در پرداختی ها مواجه خواهیم شد.

در این نشست رئیس دانشگاه علوم پزشکی شهید صدوقی یزد با اشاره به افزایش هزینه های جانبی و جاری بیمارستان‌ها و مراکز درمانی گفت: پرداختی ها واقعی نیست و قیمت تمام شده خدمات درمانی بیش از پرداختی های فعلی است.

مدیرکل بیمه سلامت استان یزد دراین جلسه از رئیس دانشگاه علوم پزشکی شهیدصدوقی درخواست کرد در راستای اصلاح بودجه رایزنی های با وزیر محترم بهداشت درمان وآموزش علوم پزشکی و نمایندگان مجلس شورای اسلامی در استان برای حمایت از پیشنهادهای سازمان بیمه سلامت ایران درجهت اصلاح لایحه بودجه داشته باشند که ایشان قول مساعد دادند.

در خاتمه این نشست تصمیم گرفته شد با هماهنگی بیمه سلامت استان روز شنبه مورخ 9/10/96 طی حضور مشترک روسای دانشگاه علوم پزشکی ،نظام پزشکی و مدیرکل بیمه سلامت جلسه ای در خصوص لایحه بودجه 1397 با مجمع نمایندگان مجلس شورای اسلامی در استان برگزار گردد.
 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر
نسخه قابل چاپ