یزد
صفحه اصلي
آخرين ويرايش صفحه
اخبار مهم
اخبار ویژه
اعلام تشکر،پیشنهاد،انتقاد
البوم تصاویر
امكانات صفحه
بازديدها
پذیرش اینترنتی نسخ
جستجو
خبر تک خطی
خدمات اینترنتی بیمه شدگان
خدمات اینترنتی داخلی
خدمات اینترنتی موسسات بیمه گزار
خدمات اینترنتی موسسات طرف قرارداد
زمان عقربه اي
سایتهای ویژه
متون عمومي
مقام معظم رهبری
مناسبت ها
منو
منو
منوی کارتابل
ورود كاربران
ورود كاربران
1397/7/29 يكشنبه مدیرکل بیمه سلامت استان یزد: پرونده سلامت برای کارکنان آموزش و پرورش یزد تشکیل شود یزد ـ مدیرکل بیمه سلامت استان یزد خواستار همکاری آموزش و پرورش استان برای تشکیل پرونده بیمه سلامت برای کارکنان این دستگاه شد.

به گزارش خبرنگار مهر، محمد دریجانی شنبه شب در جلسه شورای آموزش و پرورش استان یزد با اشاره به اینکه در حال حاضر ۲۰ هزار و ۵۰۰ نفر از کارکنان آموزش و پرورش استان یزد زیر پوشش بیمه سلامت هستند، اظهار داشت: ۹ هزار و ۵۰۰ نفر از این تعداد شاغلان و ۱۱ هزار نفر نیز بازنشستگان و وظیفه بگیران هستند.

وی عنوان کرد: در نیمه نخست سال جاری بیش از ۱۰ میلیارد تومان برای این تعداد بیمه شده در استان یزد هزینه شده که بخشی از هزینه‌ها مربوط به ۹۶ بیمار سرطانی و صعب‌العلاج بوده است.

دریجانی یادآور شد: ۳۳ بیمار خاص از مجموع بیمه شدگان آموزش و پرورش استان یزد از خدمات بیمه سلامت بهره مند هستند که عمده این بیماران دارای نارسایی مزمن کلیوی هستند که برای این افراد در سال جاری ۱۲۰ میلیارد تومان هزینه شده است.

مدیرکل بیمه سلامت استان یزد خاطرنشان کرد: در ابتدای سال ۹۷ علاوه بر این هزینه ها، ۴۲ میلیون تومان نیز از طریق خیران به بیمه شدگان صعب العلاج آموزش و پرورش پرداخت شده است.

وی با بیان اینکه بسیاری از بیماری‌های صعب العلاج از جمله سرطان پروستات در آقایان و سرطان سینه در خانم‌ها، قابل پیشگیری است، تصریح کرد: اگر پرونده سلامت برای کارکنان آموزش و پرورش تشکیل شود، بسیاری از این بیماری‌ها و هزینه‌ها و تبعات بعدی آن، اتفاق نخواهد افتاد.

دریجانی خواستار همراهی آموزش و پرورش برای تشکیل پرونده سلامت برای تمام کارکنان آموزش و پرورش استان یزد ظرف یک سال آینده شد.

 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر
نسخه قابل چاپ