یزد
صفحه اصلي
آخرين ويرايش صفحه
اخبار مهم
اخبار ویژه
اعلام تشکر،پیشنهاد،انتقاد
البوم تصاویر
امكانات صفحه
بازديدها
پذیرش اینترنتی نسخ
جستجو
خبر تک خطی
خدمات اینترنتی بیمه شدگان
خدمات اینترنتی داخلی
خدمات اینترنتی موسسات بیمه گزار
خدمات اینترنتی موسسات طرف قرارداد
زمان عقربه اي
سایتهای ویژه
متون عمومي
مقام معظم رهبری
مناسبت ها
منو
منو
منوی کارتابل
ورود كاربران
ورود كاربران

1396/6/5 يكشنبه اداره کل بیمه سلامت استان یزد میزبان سومین جلسه کارگروه دفاتر پیشخوان بود سومین جلسه کار گروه و هم اندیشی شرکت های خدمات رسان در خصوص ساماندهی نحوه ارائه خدمات دفاتر پیشخوان، دراداره کل بیمه سلامت استان یزد برگزار گردید.

در ابتدا این نشست معاون توسعه،مدیریت و منابع بیمه سلامت استان یزد با اشاره به تعامل خوب استانداری با شرکت های خدمات رسان گفت: فرایندی که بیمه سلامت به دفاتر پیشخوان واگذار نموده از لحاظ اهمیت در جایگاه ویژه ای بر خوردار است که قابل مقایسه با دیگر خدمات دفاتر پیشخوان نمی باشد.

علیرضا واعظ در ادامه افزود: دفترچه بیمه سلامت مانند چک سفید امضاء است که می توان میلیاردها تومان هزینه درمانی برای سازمان به واسطه آن ایجاد کرد و اهمیت فرایند واگذار شده بیمه سلامت به دفاتر پیشخوان را نشان می دهد.

معاون توسعه،مدیریت و منابع بیمه سلامت اظهار داشت : بیمه سلامت در انتخاب دفاتر پیشخوان به گزینش بیشتر تاکید دارد و با محدودیت های که دارد دفاتر پیشخوان را به صورت منتخبی و بر اساس دستورالعمل سازمانی انتخاب می نماید .

کارگران دبیرجلسه هم اندیشی شرکت های خدمات رسان گفت: هدف از برگزاری این نشست تعامل بیشتر شرکت ها خدمات رسان و بررسی نقاط ضعف و قوت ، اطلاع رسانی یکپارچه شرکت های خدمات رسان و متحد الشکل نمودن بسته های آموزشی و اطلاع رسانی شرکت های خدمات رسان در دفاتر پیشخوان بوده است

دبیر همایش در ادامه افزود: در این نشست چند مصوبه به تصویب رسید و قرار شد موضوع آیین نامه انظباطی دفاتر پیشخوان، برگزاری جلسه هم اندیشی هر دوماه یکبار و همایش سالیانه برای دفاتر پیشخوان ، اجرا و برگزار شود.

کارگران دبیر همایش از همکاری روابط عمومی بیمه سلامت بعنوان محور اصلی اطلاع رسانی همایش ها خبر داد و گفت : با این انتخاب قرار شد دیگر واحدهای روابط عمومی شرکت های خدمات رسان با مسئول روابط عمومی بیمه سلامت جهت فرایند اطلاع رسانی هماهنگ و همکار نمایند.

 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر
نسخه قابل چاپ