یزد
صفحه اصلي
آخرين ويرايش صفحه
اخبار مهم
اخبار ویژه
اعلام تشکر،پیشنهاد،انتقاد
البوم تصاویر
امكانات صفحه
بازديدها
پذیرش اینترنتی نسخ
جستجو
خبر تک خطی
خدمات اینترنتی بیمه شدگان
خدمات اینترنتی داخلی
خدمات اینترنتی موسسات بیمه گزار
خدمات اینترنتی موسسات طرف قرارداد
زمان عقربه اي
سایتهای ویژه
متون عمومي
مقام معظم رهبری
مناسبت ها
منو
منو
منوی کارتابل
ورود كاربران
ورود كاربران
1397/7/29 يكشنبه به گزارش خبرگزاری تسینم از یزد، محمد دریجانی بعد از ظهر امروز در دیدار مدیران بیمه سلامت استان با آیت‌الله محمدرضا ناصری یزدی نماینده ولی‌فقیه در استان و امام جمعه یزد اظهار داشت: از 27 مهر تا سوم آبان هر سال به عنوان بیمه سلامت در کشور نام‌گذاری شده است. مدیرکل بیمه سلامت یزد با بیان اینکه مطالبات پزشکان و داروخانه‌های استان از این بیمه تا پایان مرداد به صورت کامل تسویه شده گفت: ۸۵ هزار نفر در یزد زیرپوشش بیمه سلامت همگانی قرار گرفتند.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از یزد، محمد دریجانی پیش از ظهر امروز در نشست خبری که به مناسبت هفته بیمه سلامت برگزار شد اظهار داشت: تاکنون 11 میلیون نفر در کشور تحت پوشش بیمه سلامت قرار گرفتند که از این تعداد 348 هزار نفر مربوط به استان یزد هستند که 85 هزار نفر از این جامعه مربوط به بیمه سلامت همگانی هستند.

وی با اشاره به اینکه اقدامات خوبی در حوزه توسعه خدمات بیمه سلامت در کشور و استان یزد صورت گرفته افزود: یکی از فعالیت‌های در دست اقدام، بررسی و اجرای طرح استحقاق‌سازی است.

مدیرکل بیمه سلامت استان یزد ادامه داد: این طرح شرایطی را محیا می‌کند که هر ایرانی یک دفترچه بیمه داشته باشد و از امکانات آن در حوزه سلامت استفاده لازم را به عمل آورد.

دریجانی با بیان اینکه کل بودجه بیمه سلامت از محل منابع دولتی تامین می‌شود خاطرنشان کرد: هزینه مربوط به مطالبات داروخانه‌ها و پزشکان تا آخر مرداد ماه امسال به صورت کامل پرداخت شده است.

وی با بیان اینکه در گذشته افراد زیادی بودند که دو دفترچه بیمه داشتند عنوان کرد: 11 هزار نفر در یزد دو دفترچه‌ای بودند که الان و با اجرای طرح استحقاق‌سازی، همه افراد زیرپوشش بیمه سلامت یک دفترچه‌ای هستند.

مدیرکل بیمه سلامت استان یزد ادامه داد: با توجه به نوع و هزینه خدمات ارائه شده توسط بیمه سلامت، استقبال مردم استان یزد از این بیمه خوب بوده و میزان رضایت‌مندی آنها بر اساس نظرسنجی‌های صورت گرفته 96و هشت دهم درصد بوده است.

دریجانی افزود: یکی دیگر از اقدامات بیمه سلامت، نقش تامین امنیت خاطر بیمه شدگان در زمان بیماری است که هنگام بیماری و مشکلات سلامتی، افراد مشکل برای تامین هزینه‌های درمان نداشته باشند.

وی از اجرای طرح راهنمای بالینی خبر داد و گفت: این طرح بیشتر با هدف کنترل و نظارت بر مصرف داروهای آنتی بیوتیک و با همکاری دانشگاه علوم پزشکی استان اجرا می‌شود.

 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر
نسخه قابل چاپ