یزد
صفحه اصلي
آخرين ويرايش صفحه
اخبار مهم
اخبار ویژه
اعلام تشکر،پیشنهاد،انتقاد
البوم تصاویر
امكانات صفحه
بازديدها
پذیرش اینترنتی نسخ
جستجو
خبر تک خطی
خدمات اینترنتی بیمه شدگان
خدمات اینترنتی داخلی
خدمات اینترنتی موسسات بیمه گزار
خدمات اینترنتی موسسات طرف قرارداد
زمان عقربه اي
سایتهای ویژه
متون عمومي
مقام معظم رهبری
مناسبت ها
منو
منو
منوی کارتابل
ورود كاربران
ورود كاربران


1397/8/5 شنبه پزشکان یزدی به مردم‌داری و تعهد شهره هستند استانداریزد گفت: پزشکان یزدی به مردم داری و تعهد در کشور سرآمد هستند و حوزه سلامت استان یزد در کیفیت درمان و خوشرویی با مردم و همچنین نیروی انسانی ورزیده بسیار ممتازتر از سایر نقاط کشور است.  
محمود زمانی قمی صبح امروز در مراسم هم اندیشی اصحاب سلامت و تقدیر از پزشکان و موسسات تشخیصی درمانی برتر استان یزد افزود: بنده در هشت استان کشور در دوره های مختلف مسئولیت داشتم و می توانم به جد اعلام کنم حوزه سلامت استان یزد در کیفیت درمان و خوشرویی با مردم و همچنین نیروی انسانی ورزیده بسیار ممتازتر از سایر نقاط کشور است.
وی ادامه داد: جامعه پزشکی برای شادکردن بندگانی که درد و مرارت دارند تلاش می کند و پزشکان و فرهنگیان همچنان مورد اعتماد مردم بوده و هستند. 
استاندار یزد در یخش دیگری از سخنان خود و در انتقاد تعدادی از پزشکان به هتاکی و توهین برخی افراد در فضای مجازی یزد نسبت به پزشکان گفت: اگر اخلاق در جامعه کنار گذاشته شد وضعیت خطرناک می شود و متاسفانه الان آن مقطعی است که به اخلاق کم توجهی می شود.
وی ادامه داد: فضای مجازی منعکس کننده فضای حقیقی است و هر چیزی که می بینید در فضای مجازی گفته می شود برگرفته از فضای حقیقی است.
استاندار یزد گفت: اگر در فضای مجازی بی اخلاقی و بد اخلاقی نسبت به سرمایه های جامعه از جمله پزشکان انجام می شود باید آن را اصلاح کنیم و اخلاق مسلمان و غیرمسلمان ندارد و آنهایی که اخلاق را رعایت کردند ماندنی شدند و اخلاق با فطرت انسان زاییده می شود. 
زمانی قمی افزود: می پذیرم که فضای مجازی در یزد اخلاقی نیست و متاسفانه همچون فضای حقیقی ما که این گونه است به اخلاق توجهی نمی شود و باید تلاش کنیم اخلاق در همه کارها بویژه در گفته ها و نوشته هایمان رعایت شده تا عظمت کاری اقشار خدوم جامعه از جمله پزشکان نادیده گرفته نشود.
استاندار یزد گفت: با توجه به جلسه ای که امروز با شما داشتم دو مساله مورد درخواست بود که در مورد مشکلات مالی و موارد اقتصادی طی مکتوبی به ارگان های مرتبط و تهران ارسال خواهد شد و در زمینه گلایه از فضای مجازی نیز در اولین فرصت از مسئولان حوزه قضایی و امنیتی دعوت شده و جلسه ای برگزار خواهد شد تا بخشی که تاثیر منفی در حوزه روانی و امنیت مردم دارد تصمیم گیری شود.
ذی حساب و مدیرکل امور مالی سازمان بیمه سلامت ایران نیزدر این نشست گفت: پزشکان یزدی علی رغم بدهی که در حوزه سلامت و توسط سازمان های بیمه گر به آنها وجود دارد اما تاکنون و کماکان بهترین خدمات را به مراجعه کنندگان داشته اند و حتی یک ذره کاستی وجود ندارد که قابل تقدیر است.
یاسر خاتمی افزود: خوشبختانه جامعه سلامت کشور و همچنین استان یزد پیرو فرمایشات مقام معظم رهبری که باید در کشور خانواده های بیمار به جز دغدغه بیماری دغدغه دیگری نداشته باشند لذا این گفتمان غالب در بهداشت و درمان اجرایی شده و حفظ این گفتمان بسیار مهم است که در جهت خدمت رسانی به مردم گام برداشته می شود.
وی ادامه داد: مشکلات اقتصادی در برهه های مختلف وجود داشته و گذرا بوده و ان شاءالله با تصمیم گیری مسئولان و برنامه ریزی های صورت گرفته شاهد رفع مشکلات پیش رو خواهیم بود.
ذی حساب و مدیرکل امور مالی سازمان بیمه سلامت ایران بیان کرد: منطقی کردن هزینه ها در دستور کار بیمه است و همکاری پزشکان در این زمینه بسیار راهگشا است و پزشکان بازوی اجرایی سلامت هستند لذا در خواست داریم در این مسیر کماکان یاری رسان ما باشند.
یادآور می شود در این نشست دریجانی مدیرکل بیمه سلامت استان و میرجلیلی رییس دانشگاه علوم پزشکی یزد مواردی را مطرح و ازپزشکان و موسسات تشخیصی درمانی برتر استان یزد با اهدای لوح تقدیر تجلیل شد.
 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر
نسخه قابل چاپ