یزد
صفحه اصلي
آخرين ويرايش صفحه
اخبار مهم
اخبار ویژه
اعلام تشکر،پیشنهاد،انتقاد
البوم تصاویر
امكانات صفحه
بازديدها
پذیرش اینترنتی نسخ
جستجو
خبر تک خطی
خدمات اینترنتی بیمه شدگان
خدمات اینترنتی داخلی
خدمات اینترنتی موسسات بیمه گزار
خدمات اینترنتی موسسات طرف قرارداد
زمان عقربه اي
سایتهای ویژه
متون عمومي
مقام معظم رهبری
مناسبت ها
منو
منو
منوی کارتابل
ورود كاربران
ورود كاربران
1396/2/28 پنجشنبه مدیرکل بیمه سلامت استان یزد برپایی هرچه با شکوه تر نماز جماعت، باعث افزایش توجه جامعه به دین مداری وارتقاء باورهای جوانان نسبت به اعتقادات خواهد شد جلسه ستاد اقامه نماز اداره کل بیمه سلامت استان یزد با حضور کلیه اعضاء در دفتر مدیرکل برگزار گردید.

مدیرکل بیمه سلامت استان یزد در ابتدا با تشکر از اعضاء ستاد اقامه نماز اداره کل در برپایی نماز جماعت و امور فرهنگی در این حوزه گفت: حضور حداکثری کارکنان در نماز جماعت با رعایت حقوق ارباب رجوع باید از اهداف ستاد اقامه نماز در اداره کل باشد .

دکتر دریجانی در ادامه افزود: ستاد اقامه نماز می بایست با برنامه ریزی مناسب در جهت ارتقا دانش مذهبی و اعتقادات دینی از اساتید برجسته استان در زمینه علوم دینی برای تدریس مباحث اخلاق در امور اداری و زندگی برای کارکنان در سال جاری استفاده نماید .
وی در ادامه با تاکید بر اقامه نماز جماعت با حضور حداکثری کارکنان گفت: به منظور آشنایی بیشتر پرسنل با مسائل دینی مسابقات کتابخوانی و فرهنگی توسط ستاد اقامه نماز برنامه ریزی و برگزار گردد.  

این جلسه که به منظور برنامه های ماه مبارک رمضان برگزار شده بود، مصوباتی در خصوص موضوعات فرهنگی و اجرای آنها در این ماه مبارک به تصویب رسید.
 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر
نسخه قابل چاپ