یزد
صفحه اصلي
آخرين ويرايش صفحه
اخبار مهم
اخبار ویژه
اعلام تشکر،پیشنهاد،انتقاد
البوم تصاویر
امكانات صفحه
بازديدها
پذیرش اینترنتی نسخ
جستجو
خبر تک خطی
خدمات اینترنتی بیمه شدگان
خدمات اینترنتی داخلی
خدمات اینترنتی موسسات بیمه گزار
خدمات اینترنتی موسسات طرف قرارداد
زمان عقربه اي
سایتهای ویژه
متون عمومي
مقام معظم رهبری
مناسبت ها
منو
منو
منوی کارتابل
ورود كاربران
ورود كاربران


1397/9/27 سه‌شنبه مراسم بزرگداشت روز حسابدار در اداره کل بیمه سلامت استان یزد برگزار شد مراسم پاسداشت زحمات حسابداران با حضور معاون توسعه مدیریت و منابع در اداره کل بیمه سلامت استان یزد برگزار گردید.

علیرضاواعظ معاون توسعه مدیریت و منابع بیمه سلامت استان یزد با قدر دانی از زحمات پرسنل اداره امور مالی و دیگر حسابداران که در واحدهای دیگر در حال خدمت به مردم هستند گفت: گرامیداشت روزها و مناسبت ها بهانه ای است تا قدردان زحمات یکدیگر باشیم و شکر گذار خداوند متعال به خاطر وجود جمع صمیمی کارکنان در بیمه سلامت یزد باشیم.

معاون توسعه مدیریت و منابع بیمه سلامت استان یزد در ادامه این نشست صمیمی با اشاره به موضوعات حسابرسی در سیستم بیمه سلامت و حساسیت های این فرایند افزود:از نظر روانشناسان برگزاری این جلسات موجب افزایش نشاط و انگیزه در بین کارکنان می شود و ارتقاءسطح سلامت و بهداشت روانی آنها را به همراه خواهد داشت.

علیرضا واعظ با توصیه به همکاران برای دوری از افکار منفی بیان کرد: فرصت زندگی در این دنیا بسیار محدود و برخلاف فکر انسانها خیلی کم است و به همین منظور ما باید در این دنیا،خودمان را برای حسابرسی خداوند در جهان آخرت اماده نماییم و مراقب لحظه های گذر عمر با ارزش مان باشیم.

در این نشست رئیس حراست، رئیس اداره امور مالی ،رئیس اداره بیمه گری و درآمد و رئیس امور اداری با تبریک این روز به حسابداران اداره کل بیانتی پیرامون مسائل ودغدغه های روز اداری بیان نمودند.

در خاتمه این نشست صمیمی حسابداران شاغل در اداره کل، لوح تقدیر و هدیه خود را از دست معاون توسعه ومدیریت منابع بیمه سلامت استان یزد دریافت نمودند.
 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر
نسخه قابل چاپ