یزد
صفحه اصلي
آخرين ويرايش صفحه
اخبار مهم
اخبار ویژه
اعلام تشکر،پیشنهاد،انتقاد
البوم تصاویر
امكانات صفحه
بازديدها
پذیرش اینترنتی نسخ
جستجو
خبر تک خطی
خدمات اینترنتی بیمه شدگان
خدمات اینترنتی داخلی
خدمات اینترنتی موسسات بیمه گزار
خدمات اینترنتی موسسات طرف قرارداد
زمان عقربه اي
سایتهای ویژه
متون عمومي
مقام معظم رهبری
مناسبت ها
منو
منو
منوی کارتابل
ورود كاربران
ورود كاربران

1396/10/4 دوشنبه مدیرکل بیمه سلامت استان یزد ماهانه 200 میلیارد ریال در بخش درمان بیمه سلامت یزد هزینه می شود مدیرکل بیمه سلامت استان یزد در نشست خبری پیرامون لایحه بودجه 1397 وبیمه سلامت همگانی گزارش مبسوطی ارائه نمود.

دکتر دریجانی با بیان اینکه هر ماه 200 میلیارد ریال در بخش درمان این استان هزینه می شود، گفت: بخشی از این هزینه ها مربوط به بستری بیماران و بقیه مربوط به هزینه های سرپایی مراجعان به مراکز درمانی و بهداشتی است.

محمددریجانی روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگاران بدون اشاره به اطلاعات بیشتر در این ارتباط ،افزود: مطالبات بیمارستان های دولتی و خصوصی تا اسفند 95، پزشکان تا خرداد 96 و داروخانه ها تا تیر ماه 96 پرداخت شده است
وی اظهار کرد: باقی مانده مطالبات طرف های قرارداد به زودی پرداخت می شود تا مراکز درمانی با چالش جدی مواجه نشوند.
مدیرکل بیمه سلامت یزد با اشاره به طرح بیمه سلامت همگانی گفت: هم اکنون 85 هزار نفر از جمعیت استان زیر پوشش طرح بیمه سلامت همگانی قرار دارند که چهار هزار نفر آنها دفترچه خود را به بیمه ایرانیان تغییر دادند.
دریجانی تصریح کرد: دارندگان بیمه سلامت همگانی برای بهره مندی از خدمات بخش خصوصی می توانند با پرداخت ماهانه 200 هزار ریال از دفترچه بیمه سلامت ایرانیان استفاده کنند.
وی اظهار کرد: دفترچه بیمه سلامت همگانی همانند گذشته برای استفاده از خدمات دولتی اعتبار دارد، متقاضیان استفاده از خدمات مراکز غیردولتی می‌توانند با پرداخت حق سرانه دفترچه بیمه ایرانیان دریافت کنند.
دریجانی ،مجموع بیمه شدگان سلامت استان را 353 هزار و 502 نفر ذکر کرد که به گفته وی از این تعداد 82 هزار و 387 نفر کارمندان دولت ، 148 هزار و 325 نفر روستاییان و بقیه اقشار مختلف از جمله خانواده های معظم شهدا، جانبازان، ایثارگران، آزادگان، طلاب و دانشجویان هستند.
 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر
نسخه قابل چاپ