یزد
صفحه اصلي
آخرين ويرايش صفحه
اخبار مهم
اخبار ویژه
اعلام تشکر،پیشنهاد،انتقاد
البوم تصاویر
امكانات صفحه
بازديدها
پذیرش اینترنتی نسخ
جستجو
خبر تک خطی
خدمات اینترنتی بیمه شدگان
خدمات اینترنتی داخلی
خدمات اینترنتی موسسات بیمه گزار
خدمات اینترنتی موسسات طرف قرارداد
زمان عقربه اي
سایتهای ویژه
متون عمومي
مقام معظم رهبری
مناسبت ها
منو
منو
منوی کارتابل
ورود كاربران
ورود كاربران

1396/6/5 يكشنبه مدیرکل بیمه سلامت استان یزد ویژگی کارمندی که در نظام اسلامی خدمت می کند، برخورد خوب و شاداب با ارباب رجوع است مراسم گرامیداشت هفته دولت با حضورکارکنان در سالن اجتماعات بیمه سلامت استان یزد برگزارشد.

دکتر دریجانی مدیرکل بیمه سلامت استان یزد، با گرامیداشت  یاد و خاطره شهیدان رجائی و باهنر ، هفته دولت را به همکاران تبریک گفت.

در ادامه جلسه دکتر دریجانی بیانات مبسوطی پیرامون اخلاق در مدیریت  و سلوک و طریق شهیدان رجایی و باهنر بیان نمود.

وی در ادامه مراسم با اشاره به اهداف نظام اسلامی در ساختار اداری و تکریم ارباب رجوع افزود: ویژگی کارمندانی که در ساختار اداری نظام مقدس جمهور اسلامی ایران کار می کنند ؛ خدمت به ارباب رجوع با روی گشاده و برخورد خوب است.

مدیرکل بیمه سلامت استان یزد با قدردانی از پرسنل اظهار داشت : نام گذار ی روز کارمند در تقویم و هفته دولت برای ارج نهادن به وظایف و خدمات کارمندان است که با تمام وجود در خدمت به مردم شریف ایران تلاش می کنند که کارمندان سازمان بیمه سلامت ایران از جایگاه ویژه ای برخودار هستند.

دکتردریجانی در ادامه جلسه ضمن تاکید بر اجرای فرایندهای اداری گفت: برنامه عملیاتی از الویت اصلی اجرای فرایندها در سازمان است و باید در موعد قاتونی تعریف شده انجام پذیرد و مستندات در سامانه مدبر ثبت شود.

وی در خاتمه این جلسه با تاکید بر اجرای دقیق برنامه عملیاتی روز کارمند و هفته دولت را به همه همکاران تبریک گفتند.
 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر
نسخه قابل چاپ