یزد
صفحه اصلي
آخرين ويرايش صفحه
اخبار مهم
اخبار ویژه
اعلام تشکر،پیشنهاد،انتقاد
البوم تصاویر
امكانات صفحه
بازديدها
پذیرش اینترنتی نسخ
جستجو
خبر تک خطی
خدمات اینترنتی بیمه شدگان
خدمات اینترنتی داخلی
خدمات اینترنتی موسسات بیمه گزار
خدمات اینترنتی موسسات طرف قرارداد
زمان عقربه اي
سایتهای ویژه
متون عمومي
مقام معظم رهبری
مناسبت ها
منو
منو
منوی کارتابل
ورود كاربران
ورود كاربران


1396/6/12 يكشنبه معاون توسعه ،مدیریت و منابع بیمه سلامت استان یزد اعتدال دررفتار و گفتار و عمل در همه عرصه ها، رمز موفقیت هر فرد است علیرضا واعظ معاون توسعه، مدیریت و منابع در جلسه ابلاغ بخشنامه کاهش ساعت کار بانوان شاغل گفت: رمز موفقیت هر فرد بستگی به تلاش و کوشش او در محقق نمودن هدف وآینده خود دارد.

معاون توسعه، مدیریت ومنابع بیمه سلامت استان یزد با اشاره به اهمیت قوانین و مقررات اداری گفت: تعامل و همکاری خوبی که امروز در بین کارکنان و روسای ادارات وجود دارد باعث افزایش موفقیتهای اداره کل در تمامی سطوح است که جای تشکر و قدردانی دارد.

علیرضا واعظ با بیان اقدامات حوزه مدیریت درجهت ایجاد انگیزش افزود: اعتدال درهمه ی امور موجب تحقق اهداف در زمان خودش است و موجبات موفقیت را درهمه عرصه ها فراهم می کند.

وی در ادامه نشست با تاکید برحفظ شئونات دینی و مذهبی در همه ی امور اظهار داشت: اداره بیمه سلامت استان یزد به لطف خدا با توجه به بازرسی ها و ارزیابی عفاف و حجاب در استان جز دستگاههای برتر در یزد است که خداوند را برای این نعمت شاکریم.

معاون توسعه،مدیریت ومنابع بیمه سلامت استان یزد با ابلاغ بخشنامه جدید در خصوص کاهش زمان ساعت بانوان با شرایط ویژه گفت: ارائه خدمت به ارباب رجوع و انجام امورآنها در کمترین زمان ممکن جزاولویتهای سازمانی و اداری است که از بانوان شاغل درخواست دارم در استفاده از مزایای بخشنامه جدید به این موضوع توجه ویژه داشته باشند.

دراخروی با تشکرازهمکاری خوب کارکنان با ابلاغ بخشنامه، جلسه خاتمه یافت.
 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر
نسخه قابل چاپ