بروزرسانی : 1400/01/31 | بازدید امروز:
جستجو
Menu

معاون سیاسی ، امنیتی و اجتماعی استانداری یزد

اداره کل بیمه سلامت استان یزد دستگاه برتر در جلب حداکثری رضایتمندی مراجعین در بین دستگاه های اجرایی است

26بازدید
بهمن 29, 1399

دکتر ترحمی معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استان یزد با حضور در اداره کل بیمه سلامت از روند ارائه خدمات به مراجعین در این دستگاه بازدید کرد.

معاون سیاسی ، امنیتی و اجتماعی استانداری یزد با اشاره به تاثیر فعالیت این اداره کل در کاهش دغدغه های مردم از هزینه های سنگین درمانی گفت : اداره کل بیمه سلامت در جلب رضایت مشتریان و مراجعین موفق عمل کرده و بعنوان دستگاه برتر در استان شناخته شده است.

وی در ادامه این دیدار با تشکر از کلیه پرسنل شاغل در این اداره کل افزود: بیمه سلامت نقطه اتکای مردم و نوید بخش امید به زندگی در جامعه هست.

دکتر ترحمی اظهار داشت : بیمه سلامت توانسته به معنی واقعی سخن مقام معظم رهبری را که فرموده اند: اگر کسی بیمار شد جز رنج مریضی رنج دیگر نداشته باشد را محقق نموده که جای تقدیر و تجلیل دارد.

دکتر دریجانی مدیرکل بیمه سلامت استان با عرض خیر مقدم و تشکر از حضور معاون سیاسی و امنیتی استانداری در اداره کل بیمه سلامت گفت: حضور مسئولین در جمع پرسنل بیمه سلامت موجب ایجاد انگیزه بیشتر و تقویت انرژی  برای خدمت رسانی بهتر و بیشتر به مراجعین می شود .

مدیرکل بیمه سلامت ضمن تشریح فعالیت های بیمه سلامت استان به ماموریت های جدید سازمان بیمه سلامت ایران اشاره کرد و افزود: طرح نسخه نویسی و نسخه پیچی الکترونیک به همراه نظام ارجاع و پزشک خانواده شهری در استان یزد در حال اجرا است.

وی با بیان ضرورت ارائه خدمات الکترونیکی در بیمه سلامت اظهار کرد: با اجرای طرح نسخه نویسی الکترونیکی و حذف دقترچه کاغذی هزار میلیارد ریال از هزینه های دولت کاهش می یابد و دسترسی عادلانه به همراه گسترش سلامت محوری برای بیمه شدگان در دریافت خدمات درمانی بهتر ایجاد می شود.

دکتر دریجانی جمعیت تحت پوشش بیمه سلامت استان را 350 هزار نفر اعلام و گفت: 40 هزار نفر از بیمه شدگان صندوق بیمه سلامت همگانی در سراسر استان از خدمات نظام ارجاع و پزشک خانواده بهرمند شده اند.

 

مدیرکل بیمه سلامت با اشاره به پذیرش بیماران استانهای دیگر در یزد بیان گرد : 40درصد از هزینه های بیمه سلامت برای هموطنان از سایر استانها می باشد.

در پایان این دیدار دکتر ترحمی معاون سیاسی،امنیتی و اجتماعی استانداری گفت: اداره کل بیمه سلامت توانسته چتر مطمئن بیمه درمانی را در استان گسترش دهد و با این گستردگی ارامش، امنیت و امید را به خانواده ها هدیه کرده است .

 

print