بروزرسانی : 1400/05/06 | بازدید امروز:
جستجو
Menu

معاون بیمه و خدمات سلامت سازمان بیمه سلامت ایران:

خدمت دهی به بیمه‌شدگان در زمان قطعی برق مختل نخواهد شد

16بازدید
تیر 20, 1400

معاون بیمه و خدمات سلامت سازمان بیمه سلامت ایران گفت: خدمت دهی به بیمه‌شدگان در زمان قطعی برق مختل نخواهد شد و به طور موقت ازسیستم آنلاین به آفلاین و ازالکترونیک به کاغذی تبدیل می شود.

دکتر مهدی رضایی در گفت‌وگو با خبرنگار پایگاه خبری سازمان بیمه سلامت ایران به اقدامات انجام شده در زمان قطعی برق اشاره کرد و افزود: در فرآیند نسخه الکترونیک ارتباط ما با ارائه دهندگان خدمت به صورت سیستم آفلاین برقرار است و بعد از اتصال اینترنت و برق می‌توانند بارگذاری را در سامانه‌ها انجام دهند.
معاون بیمه و خدمات سلامت سازمان بیمه سلامت ایران ادامه داد: مراکز ارائه‌ دهنده خدمت می تواند با استفاده از کد دستوری تلفنی استحقاق سنجی بیمه شده را انجام داده و نسخه را به صورت کاغذی به داروخانه ارائه کنند و دراین روند، برای بیمار اختلالی ایجاد نشده و به شکل گذشته خدمت ارائه می‌شود.
وی تاکید کرد: طی اطلاعیه‌ای به ادارات کل استانی ابلاغ شده است که در صورت قطعی برق به صورت کاغذی خدمت دهی به مردم انجام شود و ارائه ‌دهندگان خدمت در وقت و فرصت معین به صورت آفلاین به سیستم و سامانه ها وارد شوند.
رضایی با تاکید براینکه بیمه به طور کامل به تعهداتش عمل خواهد کرد، گفت: واحدهای نظارتی بیمه  برای جلوگیری از اختلال در خدمت رسانی به طور کامل فعال بوده و به شکایات رسیدگی‌می‌کنند و مردم در صورت بروز هر مشکلی می‌توانند با سامانه 1666 به صورت شبانه روزی تماس بگیرند تا پیگیری‌های لازم صورت گیرد.البته قطعی برق مشکلات دیگری در داروخانه‌ها  به همراه دارد که که مربوط به نسخه الکترونیک نمی باشد از جمله قطعی پایانه پرداخت پوز، سامانه تی تک وزارت بهداشت، خاموشی رایانه فروش دارو که امر خدمت رسانی در داروخانه‌ها را مختل میکند.

print