بروزرسانی : 1398/12/05
جستجو
Menu

مدیرکل بیمه سلامت استان یزد

دهه فجر تجلی اراده یک ملت برای استقلال و آزادی از چنگال استبداد بود

12بازدید
بهمن 23, 1398

جشن انقلاب در چهل و یکمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران دراداره کل بیمه سلامت استان یزد برگزار شد.

به مناسبت ایام الله دهه فجرجشن انقلاب با حضور کلیه همکاران شاغل و بازنشسته در اداره کل برگزار گردید.

 مدیرکل بیمه سلامت استان یزد در جمع همکاران با تبریک ایام مبارک دهه فجر با اشاره به اهداف انقلاب گفت: اراده مردم ایران به رهبری حضرت امام خمینی(ره) درراه استقلال و آزادی کشور از دست استعمارگران و استبداد طاغوت به بار نشست و در سال 57 بی نظیرترین انقلابهای جهان محقق گردید که برای همه ی دنیا یک الگو باشد.

دکتر سید محمد دریجانی در ادامه با بیان وظایف کارگزارن در انجام امور افزود: ما مدیون خون شهدا و امام شهدا هستیم وباید وظایف خود را درراه تحقق آرمانهای والای انقلاب اسلامی ایران به نحو احسن انجام دهیم.

در این مراسم سخنران ویژه جشن حضرت حجه السلام والمسلمین حاج آقا صباغ مسئول دفتر نماینده ولی فقیه در استان با تبریک این ایام خجسته بیانات مبسوطی از نقش امام خمینی(ره) در رهبری مردم ایران ایراد نمود.

وی در ادامه با گرامیداشت یاد و خاطره شهید حاج قاسم سلیمانی به حیله های دشمنان اسلام و ایران اشاره کرد و افزود: امروز دشمنان در ایران به دنبال تغییر الگو و گمراه نمودن جوانان به ویژه بانوان هستند که هدف آنها از بین بردن کانون خانواده در ایران است که بدینوسیله دین و مذهب را از نسل آینده ایران بگیرند تا بتوانند انقلاب اسلامی ایران و دین شیعه را از بین ببرند.

print